O Producencie ... i o nas Kilka słów

O nas ...

Od 2008 roku pod marką Orange4events.pl – zdrowo wyciskamy! świadczymy na terenie Polski usługi wynajmu w pełni automatycznych wyciskarek segmentu premium, wraz z obsługą i pomarańczami na różnego rodzaju eventy, konferencje, zjazdy, targi oraz imprezy plenerowe. Kilkadziesiąt zrealizowanych eventów dla naszych klientów, tony wyciśniętych pomarańczy to jednocześnie ciągły i nieustanny test urządzeń marki Citrocasa w bojowych warunkach, który tylko potwierdził ich najwyższą jakość i niezawodność.
Regularnie obserwując rynek wyciskarek w Polsce, który nie oferował produktów z wyższej półki dla wymagających klientów indywidualnych, o zwiększonym poczuciu estetyki i potrzeby jakości, postanowiliśmy to zmienić. Tym samym, w 2012 roku rozszerzając profil naszej działalności zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki Citrocasa w Polsce, będącej liderem jakościowym i technologicznym na rynku.
Pod koniec roku 2017 r. zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem kolejnej marki premium w swojej branży czyli włoskiej FRIULCO, mającej w ofercie najmocniejsze profesjonalne sokowirówki dla gastronomii. Absolutnie innowacyjnym produktem z gamy FRIULCO jest najmocniejsza na świecie wolnoborotowa wyciskarka także do zastosowań komercyjncych. Szczegóły w dziale MODELE i AKCESORIA.
 
  
 

O Citrocasa ...

Marka Citrocasa powstała na gruncie doświadczenia austriackiej firmy TMP, która przez 16 lat była dystrybutorem w Austrii i Niemczech automatycznych wyciskarek produkcji hiszpańskiej. Jednak sukcesywnie narastające problemy z niską jakością otrzymywanych produktów i ich standardami higienicznymi, brakiem innowacji czy w efekcie złej filozofii produktu, podjęto w 2006 roku decyzję o utworzeniu nowej marki oferującej najwyższą jakość i niezawodność na rynku, a w perspektywie długoterminowej najtańszy i bezawaryjny produkt. Główna przewaga Citrocasy to konstrukcja wyciskarek oparta o stal nierdzewną, odporną na działanie kwasów zawartych w soku, w przeciwieństwie do aluminium czy plastiku.
 
 
 Jakość
Założenia wprowadzenia nowej jakości, zaawansowanego designu pasującego do każdego rodzaju lokalizacji i braku oszczędności na stosowanych materiałach zostały zrealizowane w 100%. Do produkcji wyciskarek Citrocasa stosuje się najwyższej klasy stal nierdzewną (klasa A1), a elementy plastikowe zostały ograniczone do minimum, zwiększając w ten sposób diametralnie żywotność urządzeń. W przeciągu zaledwie kilku lat projektowane i rozwijane w Austrii wyciskarki Citrocasa, stały się niekwestionowanym liderem na rynkach austriackim i niemieckim, a także rynkach skandynawskich, skutecznie wypierając hiszpańskie "plastikowe" pierwowzory. Jednocześnie potwierdziło to słuszność wprowadzenia koncepcji "high quality product". Wyciskarki Citrocasa, z racji przesycenia rynków tanim, awaryjnym i niskiej jakości sprzętem sukcesywnie podbijają także pozostałe kraje europejskie w tym także Polskę.

Innowacja i technologia
Oprócz jakości, Citrocasa na tle konkurencji wyróżnia się nieustannym i ciągłym rozwojem oferowanych produktów. Zawory samoobsługowe uruchamiające proces wyciskania, automatyczne podajniki owoców, dwupoziomowe kosze na owoce czy rozbudowane wielojęzykowe panele sterujące z licznikami zużytych owoców to tylko kilka z wielu wyróżników Citrocasy.
Jako jedyny producent wyciskarek na świecie, we wszsytkich swoich modelach oferuje SCS Up&Down czyli system dynamicznego cięcia owoców, który zapewnia najwyższą jakość wyciskanego soku. Owoc jest idealnie przecinany przez dynamicznie pracujący nóż a sok  dzięki temu pozbawiony szkodliwych substancji ze skórki, które zostają uwalniane w przypadku noża statycznego i rozrywania owoców.
System automatycznego usuwania fusów ATS to kolejny jedyny taki system na rynku, dzięki któremu sok jest zawsze ultraczysty a obsługa wyciskarki ograniczona do minimum. Z kolei system podwójnej ścianki czy uchwytu krzyżowego uwalniającego całe wnętrze wyciskarki, stawiają Citrocasę także na pierwszym miejscu pod względem codziennej użyteczności i łatwości w obsłudze.


 
Akcesoria
Citrocasa, to nie tylko wyciskarki ale także bogaty wachlarz akcesoriów, który pozwala dostosować wszystkie modele do najbardziej zróżnicowanych warunków pracy. Czy to będzie luksusowy hotel, prestiżowa restauracja czy modny juice bar Citrocasa spełni każde wygórowane wymagania. Warto tu wspomnieć o możliwościach montażu wszystkich modeli wolnostojąco lub na blatach czy też mobilnych podstawach. Te z kolei można wyposażyć w lodówki, stojaki na butelki lub szklanki, lady samoobsługowe czy pojemnik z kruszonym lodem. Co niezwykle istotne wszystkie akcesoria, tak samo cechuje wysoka jakość wykonania i zastosowanie najlepszych materiałów.

Przekonaj się sam i skomponuj swoją własną Citrocasę ...