Butelki RPET na soki

Użytkownicy naszych wyciskarek, sokowirówek i urządzeń do produkcji świeżych soków, mogą skorzystać z dodatkowej oferty naszej firmy. Butelki RPET na soki wysyłamy w przeciągu 24h i możliwe jest zamówienie nawet dużych ilości (paleta). Jest to propozycja kierowana w szczególności do supermarketów, stacji benzynowych czy właśc

icieli lokali, którzy chcą uruchomić dodatkowy, często niedoceniany kanał sprzedaży soków. Wszystkie miejsca, w których nie da się zastosować wielorazowych kubków, dzbanków czy szklanek, wyposażymy w odpowiednie butelki.

Jak wyglądają butelki RPET?  

Dostępne w naszej ofercie pojemniki zmieszczą od 250ml, aż do 1l soku. Warto zaopatrzyć się w różne pojemności, aby zaspokoić rozmaite potrzeby Klientów. Niektórzy pozyskują napój np. na cały dzień i z chęcią skorzystają wtedy z litrowej butelki na sok. Istotna jest też ich lekkość i wygoda w transporcie oraz szczelność, pozwalająca na zachowanie aromatu napojów.

Posiadamy do wyboru ich okrągłe, jak i kwadratowe wzory, a nawet umożliwiamy dobranie koloru zakrętek. Jako nieliczni w kraju etykietujemy butelki RPET na specjalne zamówienia. Możemy okleić je wykonaną z plastiku lub papieru etykietą z wybranym przez Klienta wzorem takim, jak logo, slogan, nazwa firmy i dane kontaktowe. To świetny pomysł na reklamę swojego przedsiębiorstwa i zapamiętanie go przez odbiorców.

Jak przetwarzać pojemniki?

Warto mieć na uwadze dobro środowiska naturalnego i zastosować się do zasad recyklingu materiału z tworzywa sztucznego, jakim jest butelka RPET. Polecamy przygotować w lokalu czy na terenie eventu specjalne kosze na plastikowe butelki. Dzięki temu marka stanie się jeszcze lepiej postrzegana przez odbiorców i zyska ich zaufanie. Przetwarzanie butelek RPET po sokach pozwoli także na zwiększenie świadomości Klientów na temat recyklingu. Jest on spójny ze zdrowym i zbilansowanym trybem życia, promowanym poprzez picie świeżo wyciskanych soków z warzyw i owoców w urządzeniach z naszej oferty.

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.