Citrocasa

Citrocasa powstała na gruncie doświadczenia austriackiej firmy TMP przez 16 lat dystrybuującej automatyczne wyciskarki produkcji hiszpańskiej. Z czasem jednak, rozwój technologii w branży, spowodował, że w 2006 roku utworzono nową markę oferującą najwyższą jakość i niezawodność na rynku, a w perspektywie długoterminowej najtańszy i bezawaryjny produkt.

Założenia wprowadzenia nowej jakości, zaawansowanego designu pasującego do każdego rodzaju lokalizacji i braku oszczędności na stosowanych materiałach zostały zrealizowane w 100%. Do produkcji wyciskarek Citrocasa stosuje się najwyższej klasy stal nierdzewną (klasa A1). Elementy plastikowe wyciskarek do pomarańczy zostały ograniczone do minimum, zwiększając znacznie żywotność urządzeń.

W ciągu kilku lat od premiery projektowane i rozwijane w Austrii wyciskarki Citrocasa, stały się niekwestionowanym liderem na rynkach austriackim i niemieckim. Po czym przebojem weszły na rynek europejski, jak i światowy. Koncepcja „high quality product” sprawdziła się i mocno ograniczyła popularność tandetnych pierwowzorów. Dzięki świetnemu produktowi i naszej pracy udało się zostać liderem także i w Polsce, pozyskując największych i najbardziej rozpoznawalnych Klientów komercyjnych i rzeszę odbiorców indywidualnych.

W ciągu 15 lat produkcji wyciskarek pod marką CITROCASA, mała firma z Austrii wyrosła na lidera innowacyjności w branży, wyznaczając nowe trendy w designie jak i technologii. To dzięki nam inni producenci zaczęli zwracać większą uwagę na kwestie higieny czy designu urządzeń. Wzór do naśladowania od lat jest jednak tylko jeden – automatyczne wyciskarki CITROCASA.

www.citrocasa.com

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.