O nas

czyli dlaczego „top commercial juice solutions”?

Jesteśmy firmą rodzinną. Produkty, które dystrybuujemy zapewniają zadowolenie nie tylko Państwa,
ale również Państwa Klientów. To dla nas ogromna satysfakcja. Naszym celem jest bycie liderem w branży
profesjonalnego sprzętu do wyciskania świeżych soków na polskim rynku, wyłącznie na najlepszych
urządzeniach i tym samym rozpowszechnianie zdrowego stylu życia konsumentów.

Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz tylko profesjonalnych/ komercyjnych urządzeń do wyciskania soków, od sokowirówek, przez wyciskarki wolnoobrotowe dla gastronomii do automatycznych wyciskarek do cytrusów o wyjątkowym wyglądzie.

Od lat wyznaczamy trendy, ponieważ zaczęliśmy w 2008 roku,  kiedy pod marką Orange4events.pl – zdrowo wyciskamy! jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy oferować usługę wynajmu w pełni automatycznych wyciskarek na eventy i imprezy, zapewniając także obsługę i owoce.

W 2012 uzyskaliśmy wyłączność dystrybucji na rynek polski jedynej marki premium wśród wyciskarek automatycznych- CITROCASA. Dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy zbudowaliśmy od początku nie tylko rozpoznawalność marki i branży wyciskarek automatycznych, ale także pozyskując jako klientów najbardziej znane firmy z branży supermarketów i stacji benzynowych przyczyniliśmy się do zwiększenia społecznej świadomości tego, jakie zalety ma wyciskanie i spożywanie świeżych soków.

Będąc liderem w sektorze dostawców automatycznych wyciskarek do cytrusów pod koniec 2017 roku rozszerzyliśmy ofertę o włoską markę FRIULCO, producenta najwyższej jakości i wydajności sokowirówek profesjonalnych oraz najmocniejszej na świecie wyciskarki wolnoobrotowej – ARGOS.  Jest to jedyna na świecie wyciskarka wolnoobrotowa w całości wykonana ze stopów stali nierdzewnej i aluminium, dzięki czemu jest niezniszczalna i może tłoczyć nawet pestki i nasiona!

Kropkę nad i w wyjątkowości naszej oferty stanowią niespotykane (jeszcze!) urządzenia holenderskiej marki THOMPE. Pierwszym „rodzynkiem” jest automatyczne i samoobsługowe urządzenie do obierania, krojenia i pakowania ananasów – Pinaslicer. Natomiast pod koniec tego roku zaprezentujemy polskiemu rynkowi Apple Juicer czyli pierwszą i jedyną na świecie samoobsługową automatyczną wyciskarkę do całych jabłek z opatentowanym systemem tłoczenia typu cold press.

Zapraszam do współpracy i zapoznania się z naszą pełną ofertą w najnowszym katalogu – POBIERZ KATALOG.

Mateusz Karzyński
Właściciel

 

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego: