O nas

czyli dlaczego „top commercial juice solutions”?

Jesteśmy firmą rodzinną, i tym bardziej jesteśmy dumni, ze dystrybuujemy tak ciekawe produkty zapewniające uśmiech i zadowolenie nie tylko Państwa ale i Waszych Klientów. Naszą misją jest bycie liderem na polskim rynku w branży profesjonalnego sprzętu do wyciskania świeżych soków, tylko na najlepszych urządzeniach.

Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz tylko profesjonalnych/ komercyjnych urządzeń do wyciskania soków, od sokowirówek, przez wyciskarki wolnoobrotowe dla gastronomii do automatycznych wyciskarek do cytrusów o wyjątkowym wyglądzie.

Od lat wyznaczamy trendy, ponieważ zaczęliśmy w 2008 roku,  kiedy pod marką Orange4events.pl – zdrowo wyciskamy! jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy oferować usługę wynajmu w pełni automatycznych wyciskarek na eventy i imprezy, zapewniając także obsługę i owoce.

W 2012 uzyskaliśmy wyłączność dystrybucji na rynek polski jedynej marki premium wśród wyciskarek automatycznych- CITROCASA. Dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy zbudowaliśmy od początku nie tylko rozpoznawalność marki i branży wyciskarek automatycznych, ale także pozyskując jako klientów najbardziej znane firmy z branży supermarketów i stacji benzynowych przyczyniliśmy się do zwiększenia społecznej świadomości tego, jakie zalety ma wyciskanie i spożywanie świeżych soków.

Będąc liderem w sektorze dostawców automatycznych wyciskarek do cytrusów pod koniec 2017 roku rozszerzyliśmy ofertę o włoską markę FRIULCO, producenta najwyższej jakości i wydajności sokowirówek profesjonalnych oraz najmocniejszej na świecie wyciskarki wolnoobrotowej – ARGOS.  Jest to jedyna na świecie wyciskarka wolnoobrotowa w całości wykonana ze stopów stali nierdzewnej i aluminium, dzięki czemu jest niezniszczalna i może tłoczyć nawet pestki i nasiona!

Kropkę nad i w wyjątkowości naszej oferty stanowią niespotykane (jeszcze!) urządzenia holenderskiej marki THOMPE. Pierwszym „rodzynkiem” jest automatyczne i samoobsługowe urządzenie do obierania, krojenia i pakowania ananasów – Pinaslicer. Natomiast pod koniec tego roku zaprezentujemy polskiemu rynkowi Apple Juicer czyli pierwszą i jedyną na świecie samoobsługową automatyczną wyciskarkę do całych jabłek z opatentowanym systemem tłoczenia typu cold press.

Zapraszam do współpracy.

Mateusz Karzyński
Manager Zarządzający

 

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl


ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego: