O nas

czyli dlaczego „top commercial juice solutions”?

Jesteśmy firmą rodzinną. Produkty, które dystrybuujemy zapewniają zadowolenie nie tylko Państwa,
ale również Państwa Klientów. To dla nas ogromna satysfakcja. Naszym celem jest bycie liderem w branży
profesjonalnego sprzętu do wyciskania świeżych soków na polskim rynku, wyłącznie na najlepszych
urządzeniach i tym samym rozpowszechnianie zdrowego stylu życia konsumentów.

Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz tylko profesjonalnych/ komercyjnych urządzeń do wyciskania soków, od sokowirówek, przez wyciskarki wolnoobrotowe dla gastronomii do automatycznych wyciskarek do cytrusów o wyjątkowym wyglądzie.

Od lat wyznaczamy trendy, ponieważ zaczęliśmy w 2008 roku,  kiedy pod marką Orange4events.pl – zdrowo wyciskamy! jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy oferować usługę wynajmu w pełni automatycznych wyciskarek na eventy i imprezy, zapewniając także obsługę i owoce.

W 2012 uzyskaliśmy wyłączność dystrybucji na rynek polski jedynej marki premium wśród wyciskarek automatycznych- CITROCASA. Dzięki ciężkiej i wytrwałej pracy zbudowaliśmy od początku nie tylko rozpoznawalność marki i branży wyciskarek automatycznych, ale także pozyskując jako klientów najbardziej znane firmy z branży supermarketów i stacji benzynowych przyczyniliśmy się do zwiększenia społecznej świadomości tego, jakie zalety ma wyciskanie i spożywanie świeżych soków.

Będąc liderem w sektorze dostawców automatycznych wyciskarek do cytrusów pod koniec 2017 roku rozszerzyliśmy ofertę o włoską markę FRIULCO, producenta najwyższej jakości i wydajności sokowirówek profesjonalnych oraz najmocniejszej na świecie wyciskarki wolnoobrotowej – ARGOS.  Jest to jedyna na świecie wyciskarka wolnoobrotowa w całości wykonana ze stopów stali nierdzewnej i aluminium, dzięki czemu jest praktycznie niezniszczalna.

Kropkę nad i w wyjątkowości naszej oferty stanowią niespotykane (jeszcze!) w Polsce automaty do obróbki ananasów holenderskiej marki DFT oraz automatyczna wyciskarka do całych JABŁEK francuskiej firmy SEMPA. Jeśli chcą Państwo wyróżnić swój supermarket spośród wszystkich innych i zaoferować swoim klientom zupełnie nowe wrażenia, to nasza oferta jest zdecydowanie dla Państwa!

Zapraszam do współpracy.

Mateusz Karzyński
Właściciel

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.