Modele i akcesoria

Automatyczne wyciskarki do całych cytrusów i granatów

High

  • Fantastic F 2.0 - eXpress (NOWOŚĆ)
  • Fantastic F 2.0 - Connect (NOWOŚĆ)

Heavy Duty

Heavy Duty

Profesjonalne sokowirówki do warzyw i owoców

Compact

High

Heavy duty

Heavy duty

Profesjonalne wyciskarki półautomatyczne do cytrusów

Innowacyjne urządzenia dla branży retail

Wolnoobrotowa wyciskarka gastronomiczna

Wyciskarki do cytrusów

Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale też wynajem/dzierżawę lub leasing urządzeń do wyciskania cytrusów.

Do wyboru Klientów posiadamy kilka różnych modeli. Warto zwrócić uwagę na ich rozmiary oraz dodatkowe funkcje i akcesoria. Posiadamy małe i poręczne, sprzęty, do kawiarni, piekarni, baru, biura lub na stację benzynową, typu CITROCASA Revolution Advance. Są także z możliwością obsługi ręcznej, jak Fantastic ECO. Wszystkie z nich cechuje wyjątkowo estetyczny wygląd, który świetnie wpasuje się w luksusowe pomieszczenia restauracji, na bankiety czy konferencje (np. CITROCASA Fantastic F/SB Advance). Popularnością cieszą się również zaawansowane i automatyczne typu Heavy Duty, z pojemnymi mobilnymi szafkami na obierki z owoców. Te polecamy do supermarketów, samoobsługowych restauracji, stacji benzynowych czy na większe eventy i przyjęcia.

W zależności od potrzeb swoich, przedsiębiorstwa, czy organizowanego wydarzenia, wśród dostępnych modeli z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni rodzaj wyciskarki do cytrusów. W razie pytań dotyczących obsługi i specyfikacji technicznych, zapraszamy do kontaktu.

Sokowirówki

Oferowane przez nas modele są pomocne w codziennym przygotowywaniu świeżych napojów z warzyw i owoców. Sokowirówki można zakupić lub wydzierżawić w kilku rodzajach, z których Friulco Vesuvio czy Friulco Iota, sprawdzi się w cukierni, piekarni, restauracji lub innym typie lokalu gastronomicznego.. Z kolei większe modele polecamy do ciągłej produkcji napojów w większych nakładach (Friulco Kallima). Friulco Galatea posiada ponadto dodatkowe moduły prędkości, które można dostosować do każdego warzywa czy owocu.

Niezależnie od tego, jakie składniki najczęściej lubią Państwo wyciskać, wybrane urządzenie z naszej oferty, pomoże uzyskać napój o wysokim stężeniu witamin, enzymów oraz mikro i makroelementów.

Urządzenia dla branży retail

Dla supermarketów lub sprzedawców owoców przygotowaliśmy zaawansowane, automatyczne i samoobsługowe urządzenia do wyciskania soków. Pierwszym z nich jest Thompe Apple Juicer, przeznaczony do pozyskiwania soku jabłkowego. Daje klarowny, aromatyczny napój pełen enzymów. Z kolei drugi sprzęt- Thompe Pinaslicer posiada funkcję obierania i krojenia ananasów w kształtne plastry. Wygodna i intuicyjna obsługa obydwu maszyn sprawia, że każdy jest w stanie bez problemów z niego skorzystać, niezależnie od wieku i znajomości technologii.

Wolnoobrotowa wyciskarka gastronomiczna

Produkt SANA HORECA jest przeznaczony do wykorzystania w komercyjnych lokalach, podczas eventów czy konferencji. . Przetwarza zarówno warzywa, jak i owoce w całości. Jest przystosowana również do pozyskiwania napoju z zielonych liści jak jarmuż czy szpinak i po odpowiedniej obróbce surowca twardych części roślin. Elegancki wygląd wolnoobrotowej wyciskarki oraz wytrzymała konstrukcja, to kolejne aspekty przemawiające za niezwykłą wartością tego urządzenia na rynku gastronomicznym.

Należy też wspomnieć o innowacyjnej i wykorzystywanej w lokalach komercyjnych Friulco Argos. Ta profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa umożliwia bardzo dokładne wyciskanie typu cold press. Można w niej również pozyskać sok z twardych surowców roślinnych (np. nasiona, imbir, kurkuma). Jako jedyna na rynku wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej i metalu. Posiada dwa równolegle pracujące stalowe ślimaki i jest najpotężniejszą na rynku wyciskarką wolnoobrotową do zastosowań gastronomicznych.

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego: