Pomarańcze sokowe do wyciskarek

Jeśli już wybrali Państwo wyciskarkę idealną dla swoich potrzeb, czas zaopatrzyć się w świeże owoce! Naszym Klientom sieciowym oferujemy pomarańcze sokowe, dostarczane na zamówienie przez cały rok. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby chcące odżywiać się zdrowo, miały dostęp do naturalnych i organicznych surowców.

Skąd pochodzą owoce FRUTAS NATURALES?

Pomarańcze sokowe są uprawiane specjalnie na potrzeby współpracujących z nami Klientów i użytkowników wyciskarek CITROCASA. Na plantacjach zwracana jest szczególna uwaga na ich walory smakowe, wysoką zawartość związków czynnych biologicznie i enzymów. Dzięki przemyślanej produkcji i niestosowaniu toksycznych środków ochronnych, wzrasta ich wartość odżywcza oraz odpowiedni do otrzymania smacznego napoju kaliber (rozmiar).

Do mycia FRUTAS NATURALES jest ponadto wykorzystana wyłącznie naturalna woda pitna. Są więc wolne od zanieczyszczeń i pestycydów. Tym samym posiadają liczne certyfikaty BIO, dzięki czemu zyskasz przychylność swoich Klientów czy uczestników przyjęcia.

Owocowe zdrowie

Najbardziej cenionym składnikiem obecnym w pomarańczach sokowych i tradycyjnych jest regulująca ciśnienie i odpowiedź immunologiczną witamina C. Poza tym zawierają one błonnik, przyczyniający się do poprawy perystaltyki jelit i lepszego trawienia, a także wartościowy minerał – potas, który wpływa na nawodnienie organizmu (homeostaza wodno-elektrolitowa). W mniejszej ilości znajdziemy w tych owocach witaminy z grup B i pozostałe, cenne mikro i makroelementy (np. cynk, magnez, sód) czy flawonoidy i terpeny (karotenoidy wraz z olejkami eterycznymi).

Dostawa pomarańczy sokowych

Staramy się zapewnić przedsiębiorcom i klientom sieciowym, którzy korzystają z naszych wyciskarek, stały dostęp do smacznych i aromatycznych owoców. Podobnie jak inne z naszych usług dodatkowych: wysyłki butelek RPET, udostępnianie środków do mycia urządzeń oraz ich serwis, także i dostawa surowców do wyciskania odbywa się przez cały rok.

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.