Producenci

Poznaj najlepsze marki w swoich kategoriach:

Citrocasa powstała na gruncie doświadczenia austriackiej firmy TMP przez 16 lat dystrybuującej automatyczne wyciskarki produkcji hiszpańskiej. Z czasem jednak, rozwój technologii w branży, spowodował, że w 2006 roku utworzono nową markę oferującą najwyższą jakość i niezawodność na rynku, a w perspektywie długoterminowej najtańszy i bezawaryjny produkt.

Założenia wprowadzenia nowej jakości, zaawansowanego designu pasującego do każdego rodzaju lokalizacji i braku oszczędności na stosowanych materiałach zostały zrealizowane w 100%. Do produkcji wyciskarek Citrocasa stosuje się najwyższej klasy stal nierdzewną (klasa A1). Elementy plastikowe wyciskarek do pomarańczy zostały ograniczone do minimum, zwiększając znacznie żywotność urządzeń.

W ciągu kilku lat od premiery projektowane i rozwijane w Austrii wyciskarki Citrocasa, stały się niekwestionowanym liderem na rynkach austriackim i niemieckim. Po czym przebojem weszły na rynek europejski, jak i światowy. Koncepcja „high quality product” sprawdziła się i mocno ograniczyła popularność tandetnych pierwowzorów. Dzięki świetnemu produktowi i naszej pracy udało się zostać liderem także i w Polsce, pozyskując największych i najbardziej rozpoznawalnych Klientów komercyjnych i rzeszę odbiorców indywidualnych.

W ciągu 15 lat produkcji wyciskarek pod marką CITROCASA, mała firma z Austrii wyrosła na lidera innowacyjności w branży, wyznaczając nowe trendy w designie jak i technologii. To dzięki nam inni producenci zaczęli zwracać większą uwagę na kwestie higieny czy designu urządzeń. Wzór do naśladowania od lat jest jednak tylko jeden – automatyczne wyciskarki CITROCASA.

www.citrocasa.com


Włoska firma, produkująca najwyższej jakości sokowirówki do zastosowań komercyjnych, ale nie tylko! Ciągła chęć rozwoju i zadziwiania rynku nowościami zaoowocowała powstaniem jedynej na świecie wolnoobrotowej wyciskarki w całości wykonanej ze stali nierdzewnej! Argos bo o tej wyciskarce mowa, pokazuje, że najbardziej zadziwiające projekty nie muszą pochodzić od dużych światowych koncernów, ale powstają w zaciszu, świetnie zarządzanych, małych rodzinnych firm.

Oprócz urządzeń do obróbki warzyw i owoców FRIULCO jako 100% włoska marka produkuje również urządzenia do obróbki ciasta … dla pizzeri.

www.friulcompany.com

 


 

Czeska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń dzięki którym żywienie staje się dużo zdrowsze. W obecnym świecie, w którym przemysł spożywczy przeniósł uwagę od wartości odżywczych na zyski, SANA stara się znaleźć sposób, aby pomóc ludziom w przygotowaniu najzdrowszego, najbardziej pożywnego jedzenia. Dzięki opinii klientów z całego świata, producent cały czas udoskonala swoje projekty, a także stara się wprowadzać innowacyjne pomysły. Celem SANY jest zapewnienie konsumentom produktów wysokiej jakości, łatwych w użyciu i utrzymaniu. Filozofia projektowania obejmuje kompaktowe rozmiary, proste projekty, wysokiej jakości materiały i długotrwałą niezawodność.

Owocem takiego podejścia do biznesu jest jedna z nielicznych na rynku w pełni gastronomiczna, wolnooobrotowa wyciskarka SANA Horeca.

 


 

 

DFT czyli Dutch Food Technology to holenderska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji samoobsługowych automatów do obróbki ananasów dla branży RETAIL. Produkty DFT zapewniają klientom maksymalną wydajność, wygodę użytkowania i kilkukrotny wzrost sprzedaży świeżych ananasów. Automaty do ananasów PINABAR stają się coraz bardziej popularne nie tylko w zachodniej Europie ale także i w Stanach Zjednoczonych. Dutch Food Technology wierzy w świeżą i zdrową żywność dlatego też nieustannie wprowadza innowacje w swoich maszynach.

www.dutchfoodtechnology.eu

 


 

SEMPA to wieloletni dystrybutor marki CITROCASA we Francji. Na gruncie przeszło 30 letniego doświadczenia z automatycznymi wyciskarkami do pomarańczy i po przeszło dwóch latach wytężonej pracy powstała pierwsza samoobsługowa wyciskarka do całych jabłek – APPLE LAND. Proporcjami i wyglądem zbliżona jest do „pomarańczowego” pierwowzoru, dzięki czemu, ustawione obok siebie doskonale razem się prezentują i idealnie się uzupełniając oferują klientom różnorodność smaków.

www.sempa.fr

 

 


Grecka firma ARTEMIS swoje początki datuje na 1980 rok, kiedy to elektryk samochodowy Athanasios Gavriilidis stworzył swój pierwszy mixer do napojów. Pięć lat później powstała pierwsza wersja półautomatycznej wyciskarki do cytrusów. Stopniowy podbój rodzimego rynku stał się faktem, a od końca lat 90-tych marka ARTEMIS zaczęła być znana także poza granicami Grecji.

ARTEMIS obecnie zarządzany przez córkę i syna pana Gavriilidis, specjalizuje się w produkcji małych sprzętów barowych dla profesjonalistów, w tym półautomatycznej wyciskarki do wszystkich cytrusów o bardzo oryginalnym kształcie, która jest dostępna w aż 18 kolorach!

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.