SANA

Czeska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń dzięki którym żywienie staje się dużo zdrowsze. W obecnym świecie, w którym przemysł spożywczy przeniósł uwagę od wartości odżywczych na zyski, SANA stara się znaleźć sposób, aby pomóc ludziom w przygotowaniu najzdrowszego, najbardziej pożywnego jedzenia. Dzięki opinii klientów z całego świata, producent cały czas udoskonala swoje projekty, a także stara się wprowadzać innowacyjne pomysły. Celem SANY jest zapewnienie konsumentom produktów wysokiej jakości, łatwych w użyciu i utrzymaniu. Filozofia projektowania obejmuje kompaktowe rozmiary, proste projekty, wysokiej jakości materiały i długotrwałą niezawodność.

Owocem takiego podejścia do biznesu jest jedna z nielicznych na rynku w pełni gastronomiczna, wolnooobrotowa wyciskarka SANA Horeca.

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.