Urządzenia – sprzedaż/ dzierżawa/ leasing/ ogólnopolski serwis

URZĄDZENIA


Sprzedaż/Serwis

 • dla urządzeń CITROCASA: 3- letnia gwarancja ograniczona ilością przerobionych owoców, różną w zależności od modelu
 • dla pozostałych marek: 1 rok gwarancji
 • czas reakcji i naprawy do 48h
 • możliwość wstawienia urządzenia zastępczego
 • możliwość wymiany na model wyższy na preferencyjnych warunkach, w przypadku nie doszacowania potencjału lokalu
 • możliwa płatność w Euro
 • w ofercie także urządzenia używane i/lub popokazowe

Leasing

 • bez angażowania swoich własnych środków zarabiaj od pierwszego miesiąca!
 • już 3 szklanki soku sprzedawane codziennie spłacają ratę leasingową
 • współpracujemy z wieloma firmami m.in. GRENKE, EFL, SANTANDER

Dzierżawa

 • możliwość krótkiej dzierżawy sezonowej (np. punkty nadmorskie) jak i dłuższej- całorocznej
 • po okresie dzierżawy atrakcyjna oferta wykupu używanego sprzętu lub wymiany na nowy
 • dzierżawa wyciskarek do biur, dla pracowników

Jeśli mowa o ciekawym wyposażeniu miejsca pracy, to automatyczna wyciskarka do biura wciąż jest czymś niezbyt często spotykanym – naszym zdaniem zupełnie niesłusznie. Na szczęście coraz większa liczba pracodawców decyduje się na dzierżawę lub zakup takiego sprzętu. Wynajęcie urządzenia i postawienie go w kuchni lub kantynie ma wiele zalet. Oczywiście, przede wszystkim picie świeżo wyciśniętych soków jest zdrowe – takie napoje są o wiele bogatsze w witaminy i składniki mineralne od produktów pasteryzowanych bądź gazowanych, są też czymś niespotykanym w porównaniu do kawy. Jednak ich dzierżawa bądź zakup niesie ze sobą też wiele innych korzyści.

Prosty wynajem, proste użytkowanie

Kupno lub dzierżawa wyciskarki do soków wcale nie jest problematycznym przedsięwzięciem. Będąc firmą, która oferuje wynajem lub sprzedaż samoobsługowych wyciskarek, możemy zaproponować kilka, których funkcjonalność można dostosować do wielkości kadry pracowniczej. Nie musimy się też martwić o to, że wynajęte urządzenie będzie bezczynnie stało w kuchni. Jego obsługa jest bardzo łatwa – sprzęt działa na podobnej zasadzie, co automatyczny ekspres do kawy. Przygotowanie soku jest dla pracownika kwestią wciśnięcia jednego przycisku, a sam proces jest bardzo czysty i szybki.. O tym, że picie świeżo wyciśniętych soków jest zdrowe, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Dostępność do automatycznego urządzenia, które szybko przygotuje za nas taki napój, jest więc bardzo dużym udogodnieniem, które doceni wielu pracowników biura.

Tworzenie przyjaznego miejsca pracy

Wynajem wyciskarki do soków oraz innego ciekawego i wartościowego wyposażenia biura jest przejawem tego, że pracodawca dba o zatrudnione osoby i chce stworzyć im dogodne warunki nie tylko do pracy, ale i do chwili przerwy. Pracownicy są w ten sposób zachęcani do dbania o swoje nawyki żywieniowe i do prowadzenia zdrowego stylu życia. Biuro i kuchnia, które są dobrze wyposażone w automatyczny sprzęt, to też z pewnością jeden z czynników skłaniających pracowników do powrotu z home office.

W naszej firmie zachęcamy do zdecydowania się na dzierżawę lub zakup takich urządzeń na potrzeby biura. Zapraszamy do poznania oferty automatycznych maszyn do przygotowywania zdrowych i wartościowych napojów.

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


  Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.