Wolnoobrotowe wyciskarki do warzyw i owoców

Wolnoobrotowa wyciskarka gastronomiczna

Compact

Produkt SANA HORECA jest przeznaczony do wykorzystania w komercyjnych lokalach, podczas eventów czy konferencji. Przetwarza zarówno warzywa, jak i owoce w całości. Jest przystosowana również do pozyskiwania napoju z zielonych liści jak jarmuż czy szpinak i po odpowiedniej obróbce surowca twardych części roślin. Elegancki wygląd wolnoobrotowej wyciskarki oraz wytrzymała konstrukcja, to kolejne aspekty przemawiające za niezwykłą wartością tego urządzenia na rynku gastronomicznym.

Należy też wspomnieć o innowacyjnej i wykorzystywanej w lokalach komercyjnych Friulco Argos. Ta profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa umożliwia bardzo dokładne wyciskanie typu cold press. Można w niej również pozyskać sok z twardych surowców roślinnych (np. nasiona, imbir, kurkuma). Jako jedyna na rynku wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej i metalu. Posiada dwa równolegle pracujące stalowe ślimaki i jest najpotężniejszą na rynku wyciskarką wolnoobrotową do zastosowań gastronomicznych.

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.