Wyciskarki do cytrusów

Automatyczne wyciskarki do całych cytrusów i granatów

High

  • Fantastic F 2.0 - eXpress (NOWOŚĆ)
  • Fantastic F 2.0 - Connect (NOWOŚĆ)

Heavy Duty

Heavy Duty

Oferujemy nie tylko sprzedaż, ale też wynajem/dzierżawę lub leasing urządzeń do wyciskania cytrusów.

Do wyboru Klientów posiadamy kilka różnych modeli. Warto zwrócić uwagę na ich rozmiary oraz dodatkowe funkcje i akcesoria. Posiadamy małe i poręczne, sprzęty, do kawiarni, piekarni, baru, biura lub na stację benzynową, typu CITROCASA Revolution Advance. Są także z możliwością obsługi ręcznej, jak Fantastic ECO. Wszystkie z nich cechuje wyjątkowo estetyczny wygląd, który świetnie wpasuje się w luksusowe pomieszczenia restauracji, na bankiety czy konferencje (np. CITROCASA Fantastic F/SB Advance). Popularnością cieszą się również zaawansowane i automatyczne typu Heavy Duty, z pojemnymi mobilnymi szafkami na obierki z owoców. Te polecamy do supermarketów, samoobsługowych restauracji, stacji benzynowych czy na większe eventy i przyjęcia.

W zależności od potrzeb swoich, przedsiębiorstwa, czy organizowanego wydarzenia, wśród dostępnych modeli z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni rodzaj wyciskarki do cytrusów. W razie pytań dotyczących obsługi i specyfikacji technicznych, zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj sie z nami

Swiezowyciskaj.pl

ul. Wiklinowa 5
31-589 Kraków
tel. +48 506 055 595
fax. +48 12/386 02 60

Skorzystaj z formularza kontaktowego:


    Wysyłając wiadomość przez formularz kontaktowy przekazują Państwo adres e-mail oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności osadzonej na tej stronie internetowej.