Zapoznaj się z naszymi produktami

Model Fantastic został wprowadzony na rynek w 2010 roku i od razu stał się najbardziej zaawansowaną technologicznie 
i stylistycznie wyciskarką na rynku. Łączy niespotykany wśród automatycznych wyciskarek design z maksymalną funkcjonalnością i użytecznością, a wszystko to zostało spakowane w nadzwyczaj małych kształtach. Automatyczna wyciskarka Citrocasa Fantastic to aktualnie niedościgniony benchmark – wzór wśród profesjonalnych wyciskarek i zdecydowanie nie ostatni tak innowacyjny i rewolucyjny produkt z logo Citrocasa. Nowe wyciskarki Citrocasa Fantastic spełnią wszystkie Twoje oczekiwania dzięki inteligentnym rozwiązaniom technicznym, zapewniającym łatwość obsługi i niezawodność.

90% mniej czasu poświęconego na czyszczenie
300% szybsze wyciskanie
100% wyciśniętego soku
40% mniej niezbędnej przestrzeni
*w porównaniu do konwencjonalnych wyciskarek

Sprawdź czym różnią się 4 podmodele Fantastic w menu po lewej stronie.
 So small - Tak mała.
Nowa wyciskarka Citrocasa Fantastic ponownie udowadnia, że największą przyjemność w życiu czerpie się z małych rzeczy. Ostatecznie, sztuka zaskakiwania ludzi każdego dnia nie jest kwestią rozmiaru. Dużo ważniejsze są doświadczenie, pasja i poczucie estetyki – cechy, które wykorzystano przy projektowaniu tej wyciskarki – najmniejszej i najpiękniejszej z szerokiej gamy modelowej Citrocasa. To niemal niesamowite, że zajmuje ona 40% mniejszą powierzchnię niż inne modele.

So powerful - Tak potężna.
Citrocasa Fantastic ustala nowe standardy funkcjonalności, estetyki i wydajności. Wystarczająco duże wrażenie robi 300% większa szybkość produkcji soku (2 litry soku na minutę). Wszystkie te zalety w połączeniu z niezwykłą stylizacją tworzą wyjątkową pod każdym względem całość. Efektem jest najczystszy, najwyższej jakości, zapewniający niebywałą przyjemność sok pomarańczowy .

So Fantastic - Tak fantastyczna.
Nowa wyciskarka Citrocasa Fantastic zrywa z przeszłością. W istocie, jej rewolucyjny design wyprzedza wszystko, co wcześniej uznawano za niemożliwe dla wyciskarki. Szczytowe osiągi pomimo niewielkich rozmiarów, stylowy wygląd, rewolucyjny dynamiczny system krojenia SCS Up&Down, niezwykła prostota demontażu oraz 90% czasu mniej potrzebnego na czyszczenie to tylko nieliczne spośród wielu zalet tego urządzenia – zalet, które w przyszłości staną się standardem.

90% mniej czasu poświęconego na czyszczenie z systemem Double-Cover i Cross-Holder Prosty, łatwy demontaż

Dzięki rewolucyjnemu projektowi nowy Fantastic może zostać zdemontowany niezmiernie szybko i łatwo. Połączenie innowacyjnego uchwytu krzyżowego (zabezpiecza 7 elementów ruchomych wyciskarki za pomocą jednego szybko odkręcanego pokrętła), systemu podwójnej ścianki tylnej i specjalnych wyrzutników skórek, całe urządzenie może być rozłożone i złożone w dotychczas nieosiągalnie dla innych wyciskarek krótkim czasie. Dlatego również model Fantastic nie da się w żaden sposób niewłaściwie obsługiwać!

Film prezentujący jak szybko (w 37 sekund!) zdemontujesz do umycia każdy model Fantastic: 


Film prezentujący jak szybko (w 48 sekund!) zmontujesz po umyciu każdy model Fantastic: 


Doskonały i jedyny na rynku system dynamicznego krojenia zapewnia wyjątkową czystość soku.

Dzięki dynamicznemu systemowi krojenia SCS „Up&Down”, sok uzyskiwany przez wyciskarkę Fantastic jest zawsze ultraczysty. Krojąc owoce bardzo precyzyjnie unika się poszarpanej skórki i w efekcie zanieczyszczenia soku gorzkimi substancjami z niej pochodzącymi. Z 100% skutkiem. Końcowy produkt to po prostu czysta owocowa przyjemność. 

Film prezentujący przewagę dynamicznego systemu SCS (dynamic knife) nad pozostałymi:


Sprawdź czym różnią się 4 podmodele Fantastic w menu po lewej stronie.